Med Cezir'i Beklerken - 1 Ruhlar Ağı

Şimdi, üçüncü Med Cezirin zamanı neredeyse gelmişken, bu sefer Doğunun halkı savaşa hazır. Med Cezir yaklaşırken dünyanın kaderini kimler belirleyecek? Ruh bedeni terk ettiğinde ne olur?

Responsive image
YAZAR
David Hair
DOSYA BOYUTU
3,74 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786058599277

Bir Med Cezir'i Beklerken - 1 Ruhlar Ağı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Med Cezir'i Beklerken - 1 Ruhlar Ağı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap David Hair tarafından yazılmıştır.


Denizcanavarı köprüsü çoğu zaman denizin derinliklerinde uzanır. Fakat her 12 yılda bir deniz çekilir ve kapıları ardına kadar açık olan köprü açığa çıkar.Büyücüler, bu yeni dünyaya hükmetmeye kararlıdır ve son iki Med Cezir'de, köprünün karşı yakasını fethetmek üzere ordularını sefere çıkarmışlardır.Şimdi, üçüncü Med Cezir'in zamanı neredeyse gelmişken, bu sefer Doğu'nun halkı savaşa hazır.Med Cezir yaklaşırken dünyanın kaderini kimler belirleyecek?Ruh bedeni terk ettiğinde ne olur? Cennet ya da Cehennem... Yeniden doğuş... Tanrı ile bütünleşmek...Unutmak... İnsanlığın inanışları bütün olasılıklar için birer tablo çizmiş. Ancak Ordo Costruolular olarak bizler şu öğretiyi benimsedik; ruh bedenden ayrıldığında bedensiz bir hayalet olarak bir müddet burada Urte'de kalır. Nihayet dağılıp başka bir yere göçer mi, bunu sadece tahmin edebiliriz. Fakat şunu biliyoruz; bir büyücü bu hayaletlerle konuşabilir ve bu ruhların algıladığı her şeye erişebilir. Topraklarda bu şekilde dolaşan milyonlarca ruh var. Onlarla konuşarak Urte'de olan biten her şeyden haberdar olmak teorik olarak mümkündür.-Ordo Costruo Akademisi, Pontus-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 426Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Hyperion Kitap 


David Hair. Denizcanavarı köprüsü çoğu zaman denizin derinliklerinde uzanır. Fakat her 12 yılda bir deniz çekilir ve kapıları ardına kadar açık olan köprü açığa çıkar.